Lüx Tavan Dekorasyon

Bizi Arayın: +90 232433 66 76 - +90 532 596 42 16
Siparişleriniz:  0,00 0 ürün

Bizden

Lüx Tavan Dekor İzmir Yapı Fuarı 2016’da…

Firmamız LÜX TAVAN DEKORASYON  İzmir  Konak  ilçesi  Gıda Çarşısı Temsil Plaza İş Merkezinde  500m2 Showroom’da Türkiye çapında Bayilikler vermekte te Yurt içi  Yurt dışı Proje satış ve uygulamaları yapmaktadır.

Yaşamınızın bir parçası olan mekanlar da Tavan dekorasyon konusunda unutulmuş beşinci duvar dır. Ama artık Tavan dekorasyonu ve duvarla alakalı onlarca Lüx Dekorasyon ürün çeşidi ve Projeleriyle Bütün Bayilerimiz ve Müşteri memnuniyeti esas alınarak Projelerle hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz Lüx villalarda, Lüx dairelerde, 5 yıldızlı Otellerde kral Dairelerinde , Resepsiyonlarında, Düğün Salonlarında, Toplantı Salonlarında, Restaurantlarda, Mağazalar, Rezidans ve Site girişlerinde, Kuyumcularda, Gümüşçülerde, Lüx ofislerde  vb  birçok mekanlarda  mobilyalarda  dekoratif amaçlı kullanılıp ,  kullanılan mekanların Gayrimenkul değerinin artmasını sağlamaktadır. Türkiye’de alanında 1 sınıf kalitede olup, ürünlerimiz arasında aydınlatma ve Lüx duvar kağıdı seçeneklerimizde mevcuttur.

3-6 Kasım 2016 arası Gaziemir/İzmir YAPI FUARI (TURKEYBUILD İZMİR) alanında gerçekleşecek olan Yapı Fuarında sizlere göndermiş olduğumuz davetiyeyle birlikte hazırlamış olduğumuz standımıza gelerek ürünlerimiz hakkında SÜRPRİZ PROMOSYONLU BAYİLİK ŞARTLARI, PROJE ORTAKLIKLARI VE SATIŞLARIMIZDAN detaylı bilgi alıp ürünleri yakından görebilirsiniz.

METİN ÇELİK 05325964216

holdbarhet nespresso kapsler
vinglas boda nova
qatar airways handgepäck gewicht
חוק רמקולים תחת כיפת השמיים
כורסא אגורה
nike tech fleece tapered joggers in blue
dámské jarni kotníkové boty tamaris
best apple watch bands for women
dežna obleka za otroke
spodnje hlače moške