Lüx Tavan Dekorasyon

Bizi Arayın: +90 232433 66 76 - +90 532 596 42 16
Siparişleriniz:  0,00 0 ürün

Bizden

Lüx Tavan Dekor Yapex Antalya Yapı Fuarı 2016’da…

Firmamız LÜX TAVAN DEKORASYON  İzmir  Konak  ilçesi  Gıda Çarşısı Temsil Plaza İş Merkezinde  500m2 Showroom’da Türkiye çapında Bayilikler vermekte te Yurt içi  Yurt dışı Proje satış ve uygulamaları yapmaktadır.

Yaşamınızın bir parçası olan mekanlar da Tavan dekorasyon konusunda unutulmuş beşinci duvar dır. Ama artık Tavan dekorasyonu ve duvarla alakalı onlarca Lüx Dekorasyon ürün çeşidi ve Projeleriyle Bütün Bayilerimiz ve Müşteri memnuniyeti esas alınarak Projelerle hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz Lüx villalarda, Lüx dairelerde, 5 yıldızlı Otellerde kral Dairelerinde , Resepsiyonlarında, Düğün Salonlarında, Toplantı Salonlarında, Restaurantlarda, Mağazalar, Rezidans ve Site girişlerinde, Kuyumcularda, Gümüşçülerde, Lüx ofislerde  vb  birçok mekanlarda  mobilyalarda  dekoratif amaçlı kullanılıp ,  kullanılan mekanların Gayrimenkul değerinin artmasını sağlamaktadır. Türkiye’de alanında 1 sınıf kalitede olup, ürünlerimiz arasında aydınlatma ve Lüx duvar kağıdı seçeneklerimizde mevcuttur.

16- 19 Kasım tarihleri arasında Toprak Estetik Lüx Tavan Dekor Yapex Antalya Yapı Fuar alanında gerçekleşecek olan Yapı Fuarında sizlere göndermiş olduğumuz davetiyeyle birlikte hazırlamış olduğumuz standımıza gelerek ürünlerimiz hakkında SÜRPRİZ PROMOSYONLU BAYİLİK ŞARTLARI, PROJE ORTAKLIKLARI VE SATIŞLARIMIZDAN detaylı bilgi alıp ürünleri yakından görebilirsiniz.

METİN ÇELİK 05325964216

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.