Lüx Tavan Dekorasyon

Bizi Arayın: +90 232433 66 76 - +90 532 596 42 16
Siparişleriniz:  0,00 0 ürün

S.S.S

Lüx Tavan Dekor Teknik

Cevap: Lüx Tavan ürünleri ithal bir üründür. Bazı arkadaşlar Türkiye’de neden üretilmediğini soruyorlar. Lux Tavan malzemelerinde kullanılan materyallere bakıldığında ürünün Türkiye’de üretimi elbette zor değil. Türkiye alasını yapabilir. Yalnız malzemede işçilik fazla olduğundan işçilik maliyetleri ürünü pahalı yapmaktadır. Bundan dolayı Türkiye’de üretimi yoktur. Buna benzer malzemeler üretilmekte fakat ithal lux tavan ürünlerinin görünüm ve kalitesini tutturulacak şartlar yoktur.
Cevap: Lüx Tavan ürünleri PVC sert plastik tir. Alçı veya strafor değildir.
Cevap: Lüx Tavan ürünlerinden göbekler kenarlarında bulunan hazır dübel yerlerinden duvara dübellenerek monte edilir. Yapıştırma işi yoktur, uygulaması temizdir. Dübellendikten sonra ürün ile beraber gelen dübel gizleme aparatları ile vidalar gizlenir. Kartonpiyerler ise üzerindeki motifler hareketli olduğundan motif yerinden oynatılıp ürün duvara (çizi, vida kullanılarak) monte edilir. Montaj işlemi bitince motif eski yerine getirilip uygulama gizlenir.
Cevap: Lüx Tavan cami, restoranlar, teşhir vitrinleri, cafeler, ev salonları, bina girişlerinde kullanıma uygundur. Aşağıda uygulama örnekleri görebilirsiniz veya www.luxtavandekor.com websitemizden inceleyebilirsiniz.
Cevap: Lüx Tavan ürünleri ithal olduğundan standart ölçülerde gelmektedir. Özel ölçü siparişi alınmamaktadır. saray tavan ürünlerimizin 50cm ile 240cm ölçüleri arasında kare,dikdörtgen,sekizgen,oval ve yıldız şeklinde ve uygulama yapılacak yere görede farlı ölçülendirilebileçek ürünler mevcuttur. Ürünlerimizden çıtaları motifleri ve duvar süslerini kullanarak farklı tasarımlar oluşturulabilir ve daha geniş alanlar için tasarımlar yapılabilir.
Cevap: Elbette müşterilerimiz talebi doğrultusunda uygulama konusunda uzman ekibimiz hizmet vermektedir.
Cevap: Lüx tavan göbeklerinden kullandığımızı ve kartonpiyer kullandığımızı varsayarak ortalama bir salonun maliyeti 1500 tl ile 4000 tl ye ortalama çıkacaktır. Lüx tavan fiyatları mekana kattığı zenginliğin yanında maliyet olarak gözükmemektedir.
Cevap: Lüx Tavan ürünlerinde altın,altın eskitme gümüş eskitme ve bakır renkleri bulunmaktadır.