Lüx Tavan Dekorasyon

Bizi Arayın: +90 232433 66 76 - +90 532 596 42 16
Siparişleriniz:  0,00 0 ürün

Hizmetlerimiz

Lüx Tavan

Bu ürünler asma tavan ve gergi tavan ürünlerine nispeten tavan dekorunda Türkiye piyasasında yeni ürünlerdir. Lüx tavan ürünlerinin hammaddesi PVC dir. Belirli ölçülerde üretim yapılabilir, lüx tavan modelleri kare, oval, sekizgen, yıldız, ve dikdörtgendir. Lüx tavan ürünleri ana renk olarak altın, altın eskitme,bakır , gümüş eskitme çeşitleri ile satılmaktadır. Lüx tavan ürünleri 50 cm den başlayarak 2,5 mt ye kadar dekor yapılabilir. En belirgin özelliği lüx tavan ürünlerinin montaja hazır halde gelmesi ve istenildiğinde sökülüp başka yerde kullanılabilmesidir. lüx tavan ürünlerin uygulaması göbeklerde dubelleme sistemi ile yapılır. Kartonpiyerlerde ise hareketli motifler hareket ettirilerek monte edilir ve kapatılır. Köşe gelen yerlerde 45 derece kesim yapılır. İstenildiğinde 45 kesim yapılan yerlere özel köşe kupaları konulur. Lüx tavan ürünlerinin varaklı kartonpiyerler ürünleri de tavan göbekleri gibi değişik ölçülerde ve 4 renkte gelmektedir. Bu ürünlere ait tavan ve duvarda motif olarak kullanılabilecek duvar ve tavan süsleri de bulunmaktadır.

Lüx tavan ürünlerinin kullanım alanı ise camiler, düğün salonları, restoranlar, oteller, ev salonları, bina girişleri ve teşhir vitrinleridir. Lüx tavan ürünleri ile hayal gücü birleştirildiğinde tavanda Osmanlı ihtişamını yansıtan bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır. Lüx tavan ürünlerini Osmanlı yalı tavanları, Osmanlı tavan süslemeleri, altın yaldız veya altın varak tavan süslemeleri gibi hayal edebilirsiniz tüm klasik dekorasyon uygulamalarınızda kullanabilirsiniz. Lüx dekoratif tavan ürünleri, asma tavan veya gergi tavan sistemlerine göre hem uygun hem de özellikle klasik tavan dekorasyonunda çok daha şık ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Lüx tavan fiyatları ortalama 30 m2 lik bir alan için göbek ve köşe kartonpiyer kullandığımızı varsayarsak 1500 tl ile 4500 civarında bir maliyet çıkacaktır.

Lüx tavan ürünleri gergi tavan ve asma tavan ürünleri ile karşılaştırıldığında Lüx tavan ürünleri gergi tavan ve asma tavan ürünlerinin zahmetli uygulamalarını bir kenara bırakıp hızlı uygulamasından dolayı tüketicilerin beğenisini toplamıştır. Lüx Saray tavan ürünleri asma tavan fiyatları ve gergi tavan fiyatları ile karşılaştırıldığında maliyet açısından da ekonomiktir. Özellikle asma tavan, ikamet edilen bir yapıda uygulanması ortamın dağılmasına sebep olmaktadır. Gergi tavan ise haşerelerin içinde kalması ve yapıdaki herhangi bir sıkıntıdan oluşan tamiratları zorlaştırmaktadır. Lüx tavan ürünlerinin sökülüp tekrar başka yere uygulanması ürünün cazip olmasını sağlamıştır.

Bu sistemlerin dışında alçıpan levhalar ile çok farklı tavan dekorları uygulanabilmekte veya strafor ile imkansız olan tavanlar ortaya çıkabilmektedir.

Gümüş, Altın, Bakır Varaklı kartonpiyerler, Gümüş, Altın, Bakır Varak işlemeler, dekoratif duvar süslemeleri, tavan süslemeleri, kare, oval, sekizgen dikdörtgen, saray tavan göbekleri en geniş çeşit ile hizmetinizde…

Lüx tavan dekorasyon ürünlerinde koku yoktur, haşere barınmaz, uygulaması kolaydır. Birinci sınıf kalite, hafif, deformasyonu zor, temizlemesi kolaydır. Geniş model seçenekleri ile kendi stilinizi oluşturup mükemmel bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.

Lüx tavan dekorasyon ürünleri montaja hazır halde satışı yapılır. Boya gerektirmez. Gizli dübel yerlerinden dübellenerek montajı yapılır. Uygulaması temizdir. Oteller, restoranlar, ofisler, bina girişleri, camiler, salonlarınız, teşhir vitrinleriniz, alışveriş merkezleri ve salonların vazgeçilmezi olan lüx tavan ürünleri diğer dekoratif duvar panelleri ile kombine edilebilir. Ürünlerimiz ahşap çerçeve içinde paketlenmiş halde sevkiyatı yapılır.